Inwestycja w przyszłość - Jeżeli nie automatyzacja, to co? Webinar

11 maja 2020

W pełni autorskie webinarium, przedstawiające programy wspierające między innymi pracę zdalną oraz automatyzację

Rozwiązania cyfrowe do dobie pracy zdalnej

Kiedy z dnia na dzień firmy stają przed wyzwaniem i rozpoczynają kontakt z pracownikami on-line, część z nich ze spokojną głową prowadzi dalszą pracę, bez potrzeby wdrażania nowych procedur czy nauki od początku, jak sprawnie zorganizować całość działań.

Czemu tej drugiej grupie przychodzi to z taką łatwością? Od wielu lat istnieją na rynku sprawdzone rozwiązania wspierające przepływ prac czy automatyzację produkcji. Posiadając takie narzędzia, możliwości ułożenia pracy, a przede wszystkim jej uproszczenia, są ogromne. Dzięki nim możemy mieć dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów z każdej przeglądarki internetowej, bez potrzeby zakładania nowych serwerów czy VPNów. Wchodzisz na stronę, logujesz się i masz wszystko co jest niezbędne do pracy.

Łatwo się o tym pisze, jednak jak to wygląda w praktyce? Przygotowaliśmy autorski webinar, który przedstawi jak działają takie programy. Dzięki temu, osobiście będzie można przekonać się, jak wygląda praca z programem Automation Engine oraz WebCenter - oba rozwiązania od wielu lat wspierają zarówno polskie i światowe firmy. Co ważne, są to sprawdzone od wielu lat rozwiązania Esko. Spotkanie poprowadzą specjaliści od automatyzacji produkcji i wdrożeń systemów MIS, Łukasz Szymański oraz Zbigniew Jemioło.

Dodatkowo, aby każdy mógł sprawdzić jak łatwa jest praca między innymi w programie WebCenter, przygotowaliśmy dla Was serię filmików DigiTrics,  które możecie też znaleźć na naszych Social Mediach.


Webinarium Jeśli nie automatyzacja, to co? Odbędzie się we wtorek 12-go maja, o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się pod poniższym linkiem:

REJESTRACJA