FOTORELACJA Tektura na Fali!

11 maja 2023

10 maja w Digiprint oznaczał w tym roku jedno ~ falujemy!

A w zasadzie świętujemy nieoficjalny dzień tektury falistej! To oczywiście stwierdzenie z przymrużeniem oka, ale jak inaczej nazwać cały dzień poświęcony tylko temu surowcowi?

Zaczęliśmy krótko od powitania przez Krzysztofa Książka w naszej siedzibie w Demo Centrum, a później już ruszyła machina! Piotr Wojtko opowiadał o druku cyfrowym, a Darek Przywózki o efektywnym cięciu na ploterach Kongsberg. Całość pierwszej części zwieńczyła sesja przy maszynach.

W drugiej części ponownie przywitał nas Piotr Wojtko to był niemalże one man standing show! Opowiedział nam tym razem o klejeniu tektury zarówno na ploterze Bickers jak i na sklejarce Lamina. Ciężko nam powiedzieć co zrobiło większe wrażenie maszyny czy domki dla kotów z tektury falistej!

Na koniec posłuchaliśmy o cały czas zaskakujących przemysłowych rozwiązaniach, które wprowadzają cyfrową poligrafię na zupełnie nowy poziom HP C550 oraz cyfrowych sztancach Highcon! Edward Godawa, który jest pasjonatem obu rozwiązań na pewno zainspirował uczestników do śledzenia tych trendów.

Całe spotkanie zwieńczyła rozmowa z Rafałem Leciejem z firmy TFP Grafika. Nie ukrywamy, jest nam niezwykle miło, że tak fantastyczny gość przyjął nasze zaproszenie, a jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że przekazał zarówno nam jak i  uczestnikom spotkania ciekawe i na pewno praktycznie spostrzeżenia na temat wdrożenia rozwiązań cyfrowych do produkcji materiałów z tektury falistej.

Dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie nas na prawdopodobnie 1. edycji spotkania Tektura na Fali. Dlaczego prawdopodobnie? Ponieważ być może już niebawem zorganizujemy kolejne spotkanie a jeśli nie teraz, to może faktycznie 10 maja będzie w naszej firmie i dla naszych kolejnych gości Dniem Tektury Falistej?

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy!