O firmie

Firma Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku.

Digiprint istnieje na polskim rynku od 2000 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań skierowanych do branży poligraficznej. Nasza oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

W trakcie działalności udało nam się stworzyć szerokie portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań. Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim między innymi takich producentów jak HP Indigo, HP Latex, HP Scitex, Esko Kongsberg, EskoArtwork, Scodix, Lamina System, oraz GMG.

Oferujemy Państwu bogate doświadczenie w zakresie instalacji systemów poligraficznych, serwisowania oraz doradztwa. Jesteśmy zaangażowani w działalność branżową poprzez prowadzenie seminariów w dziedzinie poligrafii, liczne publikacje i artykuły prasowe. Digiprint jest również członkiem Stowarzyszenia Fleksografów Polskich.

Nasza misja

Relacje z klientami opieramy na partnerskich relacjach i Polityce jakości  Digiprint.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Ich zadowolenie jest warunkiem naszego sukcesu. Nadrzędnym celem naszej działalności jest umocnienie zaufania naszych klientów i zagwarantowanie im najwyższej jakości usług oferowanych przez firmę Digiprint.

Kluczem naszego sukcesu jest:

  • stały rozwój i wykorzystywanie najnowszej wiedzy w dziedzinie poligrafii
  • doświadczenie, fachowość i kreatywność naszych pracowników oraz ciągłe 
  • doskonalenie umiejętności
  • szybka obsługa klienta, profesjonalne doradztwo i serwis
  • sukcesywne budowanie pozycji lidera na rynku