Kontakt

Biuro Warszawa
Digiprint Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa

Tel. +48 22 295 03 80
Fax: +48 22 295 03 91

E-mail: digiprint@digiprint.pl
Adres strony: www.digiprint.pl

Dział handlowy

Edward Godawa
Tel. +48 600 288 366
E-mail: edward_godawa@digiprint.pl

HP Scitex, HP Latex, D.gen, Fotoba

Krzysztof Książek
Tel. +48 509 954 188
E-mail: krzysztof_ksiazek@digiprint-pl.eu

HP Scitex, Fotoba, stoły Kongsberg, Scodix, D.gen

Łukasz Werski
Tel. +48 660 621 882
E-mail: lukasz_werski@digiprint.pl

HP Scitex, HP  Latex, D.gen, Fotoba

Jarosław Smakosz
Tel. +48 692 456 097
E-mail: jaroslaw_smakosz@digiprint.pl

Urządzenia HP Indigo, ABG

Ireneusz Grabowski
Tel. +48 606 928 874
E-mail: ireneusz_grabowski@digiprint.pl

Urządzenia arkuszowe HP Indigo

Wojciech Talarek
Tel. +48 660 621 883
E-mail: wojciech_talarek@digiprint.pl

Urządzenia rolowe HP Indigo.

Serwis

Jacek Zaprzałek
Tel. +48 608 204 068
E-mail: serwis@digiprint.pl

Logistyka

Monika Brzostek

Kierownik ds. logistyki

Tel. +48 22 295 03 83

E-mail: monika_brzostek@digiprint.pl

 

Magdalena Jabłońska

Specjalista ds. logistyki

Zamówienia części zamiennych

Tel. +48 22 101 26 53

E-mail: magdalena_jablonska@digiprint.pl

 

Małgorzata Rosłonek

Specjalista ds. obsługi klienta

Sprzedaż farb drukarskich

Tel. +48 22 295 03 90

E-mail: malgorzata_roslonek@digiprint.pl

Księgowość

Halina Brzostek
Tel. +48 22 295 03 82
E-mail: Halina_brzostek@digiprint.pl

Sekretariat

Patrycja Kaniowska
Tel. +48 22 295 03 80
E-mail: recepcja@digiprint.pl