Poszukujemy Inżyniera Serwisu

29 sierpnia 2019

Działamy w jednej z najprężniej rozwijających się branż na rynku – poligrafii. Obszar naszej działalności to cała Polska. Jesteśmy rodzimą firmą i w związku z naszym dynamicznym rozwojem prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Inżynier Serwisu

Opis stanowiska:

  • Obsługa serwisowa maszyn na terenie całego kraju,
  • Instalacja nowych maszyn poligraficznych,
  • Prowadzenie szkoleń u klientów z zakresu obsługi maszyn,
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji napraw oraz podróży służbowych w wewnętrznym systemie komputerowym,
  • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim,
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Znasz elektrykę, elektronikę, mechanikę i optykę,
  • Umiesz pracować pod presją czasu,
  • Jesteś osobą samodzielną oraz systematyczną w pracy i planowaniu zadań,
  • Utrzymujesz porządek w miejscu pracy,
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiesz nawiązywać relacje z nowymi osobami,
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  • Dbasz o powierzony sprzęt,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

 I może jeszcze dodatkowo:

  • Znasz branżę poligraficzną,
  • Potrafisz myśleć analitycznie,
  • Posiadasz zdolność radzenia sobie w dynamicznie zmieniających się warunkach.

DOŁĄCZ DO NAS!

Jeśli chcesz być częścią zgranej drużyny, pracować w przyjaznej atmosferze i  przede wszystkim jesteś osobą nastawioną na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych i podnoszenie swoich kompetencji.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stałe wynagrodzenie wraz z premiami uznaniowymi,
  • Samochód służbowy,
  • Opiekę medyczną,
  • System szkoleń.
Aplikacje z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

proszę wysyłać na adres praca@digiprint-pl.eu   ;)

  • Inżynier serwisu